Byggdrifterfaget - erfaringsutveksling i NOOS

Skrevet av: Bjørn Johannessen Publisert: 13 Oct 2017

Byggdrifterfaget er eit ganske nytt fag og svært aktuelt i offentleg sektor som eig og driftar mange bygg og anlegg rundtom i landet. Styret i NOOS har registert at det er stor variasjon og interesse for faget blant våre medlemmer. Hos våre medlemmer finnes det beste me har av erfaring og kompetanse i faget – men likevel er det frå mange uttrykt usikkerhet på planlegging/gjennomføring av læreløp.

Det er hos fleire av våre medlemmer i gang og/eller gjennomført læreløp i faget – med mange gode tilbakemeldinger. NOOS ønsker å vise status for faget rundtom i landet vil med god tilbakemelding på vedlagt spørjing kunne legg til rette for tips og erfaringsdeling for medlemmene.

Nå foreligger spørreresultatet (se lenke)

Siste nytt
Se eldre nyheter
INVITASJON TIL DIALOGSEMINAR 26. NOVEMBER 19 INNEN...

   

Les mer

Landskonferansen NOOS 2019 - Hamar

Les mer

Søkertall til videregående opplæring 2019 - 2020

Her får du en oversikt over de viktigste trendene ...

Les mer